Referencje Klientów

Default Avatar75
Klaudia Pieńko

Po zaledwie siedmiu miesiącach współpracy z szczytuje i z bardzo skromnym budżetem zwiększyliśmy o prawie trzykrotnie liczbę odsłon na naszej stronie internetowej i odnotowaliśmy nieco ponad 100% wzrost naszej sprzedaży. Pracownicy z tej firmy są bardzo pomocni i profesjonalnie traktują własną pracę. Dziękujemy Wam za wszystko.

Default Avatar75
Kafelek

Nasza firma korzysta z usług szczytuje.pl, i jesteśmy bardzo zadowoleni z naszych wyników. Świetni, bardzo kompetentni ludzie pracują w tej firmie!

Default Avatar75
Paweł Konieczny

Chciałem tylko napisać krótką notatkę z podziękowaniami, aby wyrazić, jak wdzięczni jesteśmy Tobie i Twojemu zespołowi SEO! Wysoko oceniamy Twoje doświadczenie i jesteśmy pewni, że będziemy korzystać z Twojej wiedzy !! Podczas naszej dyskusji o naszym porannym raporcie miesięcznym czuliśmy, że dokładnie i klarownie odpowiedzieliście na nasze pytania i że nasza wiedza się wzbogaciła. To takie wspaniałe WRESZCIE mieć kogoś, kto przejmie część naszej działalności i dokładnie nam wyjaśni, jak wygląda SEO. Dziękuję za wprowadzenie niezbędnych zmian, które przyczyniły się do wzrostu efektywności naszej strony.

Default Avatar75
Rafał

Chciałem bardzo serdecznie podziękować za Wasze ogromne wsparcie udzielone w ten weekend. Uzyskiwanie informacji od ludzi, takich jak Wy, jest bezcenne dla osób początkujących, a taką osobą właśnie jestem. Dość dobrze rozumiem wiele aspektów związanych z e-commerce, staram się usilnie znaleźć odpowiednie produkty do sprzedaży.

Default Avatar75
T. Mucha

Świetna robota – mój telefon dzwonił bez przerwy przez cały grudzień …. Nie prowadziłem w taki sposób interesów przez trzy ostatnie lata.

Default Avatar75
Pracownik

Cytuję słowa mojego Dyrektora Sprzedaży: „Bynajmniej nie mam ochoty tego przyznać, ale wydaje się, że ta strona działa. Jest o wiele więcej potencjalnych klientów, niż kiedykolwiek wcześniej.”

1.62 Golden Ratio

Czas, który spędziliśmy korzystając z konsultacji YouPromo otworzył nam oczy na moc marketingu online i dostarczył nam wiedzy o tym narzędziu promocji naszej firmy. Pokazał, czego potrzebujemy jako firma. Nasza firma zyskała, a my mamy o wiele lepszą wizję tego, jak powinniśmy realizować nasze działania marketingowe w przyszłości.

Default Avatar75
Daniel Murzyński

Chciałem tylko powiedzieć dziękuję. Pracowaliście nad moją stroną i zauważyłem wzrost sprzedaży o 75%. Wow, Nigdy nie spodziewałem się tego rodzaju wyników w tak krótkim czasie. Zyskaliście w mojej osobie stałego Klienta.

Default Avatar75
Zygmunt Rawlik

Znaleźliśmy jedno z naszych słów kluczowych, które już plasuje nas na stronie 1 na pozycji 3 w Google po zaledwie trzech tygodniach. To wspaniałe widzieć indeksowanie stron internetowych i rankingi przynoszące dobre efekty tak szybko, zwłaszcza, że strona została ulokowana na nowej domenie. Doskonałe wyniki na tak wczesnym etapie!

Default Avatar75
T.T.

W Google znaleźliśmy się dzięki Wam na pozycji 1. Gratulujemy dobrze wykonanej pracy. Pracujcie tak dalej!

Default Avatar75
Paweł Mazurski

Współpracujemy ze szczytuje.pl przez prawie 3 lata. Stworzyli dla nas katalog stron i zrealizowali wiele innych zleceń na nasze zamówienie. Są bardzo dobrzy w tym co robią, a współpraca z nimi układa się znakomicie. Wszelkie zmiany w projektach, o które prosiliśmy, były zawsze wykonane terminowo. Jesteśmy szczęśliwi, mogąc być klientem tej firmy.

Default Avatar75
Alexy

To wspaniałe zobaczyć spójny i konsekwentny plan. Wizja od początku, nowa strona internetowa, nowa linia produktów – cały projekt jest spójny. Obserwujemy wzrost ruchu i sprzedaży. Świetną robotę wykonał szczytuje.pl . Zrobiliście dokładnie to, co nam obiecaliście!

Default Avatar75
Łukasz anonimowy

Pomogliście nam wykonać nasz 5-letni plan w zaledwie 13 miesięcy. Nigdy nie zdołalibyśmy osiągnąć takich rezultatów bez Waszej pomocy !!!

Dodaj opinię o naszej firmie