Referencje Klientów

Default Avatar75
Klaudia Pieńko

Po zaledwie siedmiu miesiącach współpracy z szczytuje i z bardzo skromnym budżetem zwiększyliśmy o prawie trzykrotnie liczbę odsłon na naszej stronie internetowej i odnotowaliśmy nieco ponad 100% wzrost naszej sprzedaży. Pracownicy z tej firmy są bardzo pomocni i profesjonalnie traktują własną pracę. Dziękujemy Wam za wszystko.

Default Avatar75
Paweł Konieczny

Chciałem tylko napisać krótką notatkę z podziękowaniami, aby wyrazić, jak wdzięczni jesteśmy Tobie i Twojemu zespołowi SEO! Wysoko oceniamy Twoje doświadczenie i jesteśmy pewni, że będziemy korzystać z Twojej wiedzy !! Podczas naszej dyskusji o naszym porannym raporcie miesięcznym czuliśmy, że dokładnie i klarownie odpowiedzieliście na nasze pytania i że nasza wiedza się wzbogaciła. To takie wspaniałe WRESZCIE mieć kogoś, kto przejmie część naszej działalności i dokładnie nam wyjaśni, jak wygląda SEO. Dziękuję za wprowadzenie niezbędnych zmian, które przyczyniły się do wzrostu efektywności naszej strony.

Default Avatar75
Łukasz anonimowy

Pomogliście nam wykonać nasz 5-letni plan w zaledwie 13 miesięcy. Nigdy nie zdołalibyśmy osiągnąć takich rezultatów bez Waszej pomocy !!!

Default Avatar75
Daniel Murzyński

Chciałem tylko powiedzieć dziękuję. Pracowaliście nad moją stroną i zauważyłem wzrost sprzedaży o 75%. Wow, Nigdy nie spodziewałem się tego rodzaju wyników w tak krótkim czasie. Zyskaliście w mojej osobie stałego Klienta.

1.62 Golden Ratio

Czas, który spędziliśmy korzystając z konsultacji YouPromo otworzył nam oczy na moc marketingu online i dostarczył nam wiedzy o tym narzędziu promocji naszej firmy. Pokazał, czego potrzebujemy jako firma. Nasza firma zyskała, a my mamy o wiele lepszą wizję tego, jak powinniśmy realizować nasze działania marketingowe w przyszłości.

Default Avatar75
Rafał

Chciałem bardzo serdecznie podziękować za Wasze ogromne wsparcie udzielone w ten weekend. Uzyskiwanie informacji od ludzi, takich jak Wy, jest bezcenne dla osób początkujących, a taką osobą właśnie jestem. Dość dobrze rozumiem wiele aspektów związanych z e-commerce, staram się usilnie znaleźć odpowiednie produkty do sprzedaży.

Default Avatar75
Paweł Mazurski

Współpracujemy ze szczytuje.pl przez prawie 3 lata. Stworzyli dla nas katalog stron i zrealizowali wiele innych zleceń na nasze zamówienie. Są bardzo dobrzy w tym co robią, a współpraca z nimi układa się znakomicie. Wszelkie zmiany w projektach, o które prosiliśmy, były zawsze wykonane terminowo. Jesteśmy szczęśliwi, mogąc być klientem tej firmy.

Default Avatar75
T.T.

W Google znaleźliśmy się dzięki Wam na pozycji 1. Gratulujemy dobrze wykonanej pracy. Pracujcie tak dalej!

Default Avatar75
Pracownik

Cytuję słowa mojego Dyrektora Sprzedaży: „Bynajmniej nie mam ochoty tego przyznać, ale wydaje się, że ta strona działa. Jest o wiele więcej potencjalnych klientów, niż kiedykolwiek wcześniej.”

Default Avatar75
Alexy

To wspaniałe zobaczyć spójny i konsekwentny plan. Wizja od początku, nowa strona internetowa, nowa linia produktów – cały projekt jest spójny. Obserwujemy wzrost ruchu i sprzedaży. Świetną robotę wykonał szczytuje.pl . Zrobiliście dokładnie to, co nam obiecaliście!

Default Avatar75
T. Mucha

Świetna robota – mój telefon dzwonił bez przerwy przez cały grudzień …. Nie prowadziłem w taki sposób interesów przez trzy ostatnie lata.

Default Avatar75
Kafelek

Nasza firma korzysta z usług szczytuje.pl, i jesteśmy bardzo zadowoleni z naszych wyników. Świetni, bardzo kompetentni ludzie pracują w tej firmie!

Default Avatar75
Zygmunt Rawlik

Znaleźliśmy jedno z naszych słów kluczowych, które już plasuje nas na stronie 1 na pozycji 3 w Google po zaledwie trzech tygodniach. To wspaniałe widzieć indeksowanie stron internetowych i rankingi przynoszące dobre efekty tak szybko, zwłaszcza, że strona została ulokowana na nowej domenie. Doskonałe wyniki na tak wczesnym etapie!

Dodaj opinię o naszej firmie