Konwersja strony

Konwersja strony

Czy Twoja strona odnotowuje duży ruch, ale nie ma sprzedaży?

Jeśli strona ma dużo ruchu dzięki źródłom takim, jak SEO i PPC, ale nie odnotowuje sprzedaży, nadszedł czas, aby podjąć działania i poprawić współczynnik konwersji strony.

Co to jest współczynnik konwersji?

Kurs przeliczeniowy jest zasadniczo sposobem pomiaru ilości ruchu na stronie, który przekłada się na ogół serwisów (przedsiębiorstw) lub opiera się na sprzedaży (głównie firmom e-commerce). Współczynnik konwersji danej strony należy podzielić liczbę odwiedzających, którzy faktycznie zapytali o Twoje usługi lub zakupu produktu przez całkowitą liczbę odwiedzających daną stronę.

Udana konwersja zależy w dużej mierze od branży, konkretnego biznesu, o którym mowa, i celu strony internetowej. „Udane” konwersje mogą obejmować sprzedaż produktów, telefon lub zapytanie online, rejestrację użytkownika, oprogramowanie do pobrania, biuletyn, a także szereg innych aktywności w obrębie strony. Aby zmierzyć współczynnik konwersji, należy dokładnie określić, czego odwiedzający szukają, aby zaspokoić ich potrzeby.

Jak to działa?

Współczynnik konwersji wydaje się być łatwy, a naprawdę jest trudnym działaniem, którym powinni zajmować się wyłącznie profesjonaliści, mający wiedzę oraz doświadczenie. Aby rozpocząć proces optymalizacji, przeprowadzamy dokładną analizę strony przy użyciu kombinacji Google Analytics i autorskim oprogramowaniu. Te programy diagnostyczne pozwalają nam zobaczyć, skąd bierze się ruch w witrynie, skąd pochodzi konwersja oraz jaki jest przebieg obu tych działań.

Krótko mówiąc, nasza analiza pomaga nam określić:

 • Jak ludzie spędzają czas na swojej stronie internetowej
 • Szczegółowe informacje na temat barier utrudniających ludziom dokonanie zakupu
 • Obszerna lista mocnych i słabych stron witryny
 • Pełne informacje na temat możliwości poprawy strony

Zmiany na stronie i testy

Po określeniu słabych stron można przystąpić do ich naprawy. System jest łatwy w użyciu, przyjazny dla użytkownika, pozwala monitorować oferty produktów i prowadzić nawigację na stronach. Aby upewnić się, jak skuteczne są to zmiany, dokonuje się podziału testu. Odsetek ruchu jest kierowany do „starej” wersji witryny, a reszta jest kierowana do wersji zoptymalizowanej – w większości przypadków jest dzielona 50/50. Przy użyciu specjalistycznego oprogramowania można monitorować tempo konwersji każdej wersji oraz zobaczyć jak skuteczne są zmiany. Każdy adres IP może wyświetlać tylko jedną konkretną wersję strony, co oznacza, że każdy użytkownik widzi tę samą wersję za każdym razem.

Jeśli nie wystąpi zadowalający wzrost konwersji, wówczas można wprowadzić odpowiednie zmiany. Nasz program testów podziału gwarantuje, że nasza firma jest w stanie dostarczyć najlepsze rozwiązania.

Dlaczego Szczytuje.pl?

Obecnie posiadamy w naszej firmie specjalistyczny zespół do optymalizacji współczynnika konwersji. Możemy przeanalizować Twoją stronę i przedstawić raport, który zawierał będzie szczegółowy opis rozwiązań problemów.

Podsumowując, możemy:

 • Poprawić efektywność witryny
 • Dowiedzieć się, które części witryny hamują funkcjonowanie procesów
 • Sprawić, że użytkownicy staną się klientami
 • Zwiększyć współczynnik sprzedaży i zysków
 • Usprawnić procesy w celu zwiększenia zysków
 • Zmniejszyć koszt sprzedaży przelicznika
 • Podnieść zwrot z inwestycji Twojej firmy
 • Sprawić, że wyprzedzisz konkurencję

Nasze działania objęte są gwarancją

Jesteśmy pewni, że możemy skutecznie poprawić współczynnik konwersji. Z tego powodu oferujemy wszystkim naszym Klientom atrakcyjną gwarancję – my zwiększymy współczynnik konwersji o 20% w ciągu 90 dni, albo oddamy Tobie zainwestowane pieniądze. To takie proste: nasza usługa optymalizacji współczynnika konwersji jest wolna od ryzyka.

Aby uzyskać więcej informacji na temat optymalizacji konwersji, lub w celu omówienia tej konkretnej usługi naszej firmy, skontaktuj się dzisiaj 533272713.